Jesteś doświadczonym trenerem personalnym i nie masz problemu z rozpisywaniem planów treningowych dla konkretnych osób? Może prowadzisz z sukcesami swój własny klub, siłownię? A może jesteś dietetykiem i z pasją układasz konkretne plany dietetyczne? Możecie już teraz dołączyć do platformy Gladiator – jedynego takiego miejsca w polskim internecie dla osób codziennie trenujących.

Platforma Gladiator to wyjątkowe miejsce w internecie nie tylko dla osób codziennie trenujących, ale również dla doświadczonych trenerów personalnych oraz doświadczonych dietetyków. Dołączasz do społeczności osób, które codziennie toczą walkę ze swoimi słabościami, zniechęceniem oraz odnoszą sukcesy – mniejsze lub większe w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Oni codziennie potrzebują Waszych porad oraz wsparcia. Platforma Gladiator służy im wszechstronną pomocą. To wyjątkowe grono ludzi, którzy są zainteresowani swoim rozwojem.

Dlatego potrzebujemy doświadczonych trenerów personalnych oraz profesjonalnych dietetyków, którzy będą codziennie wspierali naszych użytkowników w ich treningach, walce w dążeniu do określonych celów.

  • Zapraszamy Was wszystkich – trenerów personalnych oraz dietetyków - do udziału w tym niecodziennym projekcie oraz oferujemy możliwość dodatkowego zarobku za poświęcony czas i wykorzystanie swojej wiedzy dla dobra naszych użytkowników.
  • Trenerzy personalni oraz dietetycy mają możliwość nie tylko udzielania porad użytkownikom platformy Gladiator, ale również promowania tu swojej działalności oraz pozyskiwaniu nowych klientów.
  • Dzięki współpracy z platformą Gladiator zyskujecie również dostęp do szerokiej społeczności Gladiatorów – osób codziennie ćwiczących i zainteresowanych swoim dalszym rozwojem w oparciu o współpracę z trenerami personalnymi oraz dietetykami. Będziecie mogli się z nimi kontaktować on-line w ramach udzielanych porad, podsuwania pomysłów, rozwiewania wątpliwości.
  • Trenerzy personalni i dietetycy współpracujący z platformą Gladiator będą mogli również rozwijać, rozbudowywać, poszerzać swoją działalność biznesową o grupę użytkowników platformy Gladiator.
  • Dodatkowe wynagrodzenie możecie uzyskać również w zamian za polecanie produktów ze sklepu Gladiator (suplementy, diety, odzież).

Macie także możliwość prowadzenia własnego konta użytkownika w ramach serwisu społecznościowego portalu Gladiator – tym samym dotrzecie z informacją o swojej ofercie bezpośrednio do swoich potencjalnych klientów, zainteresowanych skorzystaniem z Waszych usług.

To po prostu się opłaca – możecie rozwinąć tu swoją aktywność biznesową w oparciu o platformę Gladiator - jeśli jesteś zainteresowany/na współpracą - zapraszamy do kontaktu!