Dieta Gladiatora jest niezwykle ważna w codziennych fizycznych zmaganiach i szybszemu osiąganiu wyznaczonych celów. Dlatego właściwa odpowiednio zbilansowana dieta ma niezwykłe znaczenie nie tylko dla naszego zdrowia i samopoczucia, ale również dla sprawności układu mięśniowego i nerwowego.

Dieta osób intensywnie trenujących codziennie odpowiednie żywienie jest niezwykle ważne, dlatego dieta sportowca powinna zostać opracowana przez profesjonalnego dietetyka, aby zapewnić nam zakładane efekty naszej pracy.

Stworzyliśmy specjalne opcje żywieniowe w formie pudełkowego cateringu dietetycznego Gladiatora dla osób intensywnie trenujących – to efekt nie tylko pracy profesjonalnych dietetyków, ale również trenerów personalnych oraz osób, które codziennie intensywnie trenują i osiągają niesamowite efekty również dzięki odpowiednio zbilansowanych diet.

Doskonale wiemy, że niezależnie od tego, czy naszym celem będzie przyrost masy mięśniowej, czy jej redukcja, zarówno nadwyżka kalorii, jak i deficyt nie mogą być zbyt duże.

Zasadą diet pudełkowych Gladiatora jest skomponowanie ich właśnie tak, by możliwy był jak najszybszy przyrost masy mięśniowej przy jednoczesnym ograniczeniu zawartości tkanki tłuszczowej.

Nasze diety pudełkowe zawierają dobrze przyswajalne białka, które są budulcem mięśni, a także zdrowe tłuszcze, które wspomagające produkcję hormonów. Niezwykle ważne są również węglowodany - ryż, kasza, makaron, pieczywo ciemne i pełnoziarniste, owoce suszone, które są źródłem energii pozwalającej bardziej intensywnie ćwiczyć codziennie.

Ponadto nasze diety pudełkowe Gladiatora są również smaczne!

Jeśli więc dbasz o swoje zdrowie, chcesz intensywnie trenować i nie chcesz lub nie masz czasu samodzielnie, codziennie przygotowywać odpowiednich posiłków – możesz zamówić przygotowane przez specjalistów posiłki w formie cateringu dietetycznego przeznaczone specjalnie dla osób ciężko trenujących.