Nie musisz trenować sam. Nie musisz samodzielnie znosić codzienne trudy ciężkich treningów, aby osiągnąć swoje założone cele jeśli chodzi o rozwój swojego ciała. Możesz już teraz dołączyć do społeczności Gladiatorów i razem z innymi, pod okiem profesjonalnych trenerów personalnych i dietetyków prowadzić swoje treningi, dzieląc się swoimi doświadczeniami.

Niezależnie od tego czy dopiero masz zamiar wejść na drogę rozwoju i walki Gladiatora, czy też już trenujesz intensywnie całe lata, możesz dołączyć do jedynej w Polsce platformy internetowej Gladiator.

Platforma Gladiator powstała z inspiracji profesjonalistów – trenerów personalnych, kulturystów, sportowców, dietetyków, entuzjastów zdrowego stylu życia, pracy z własnym ciałem i jego rozwojem. Powstała po to, aby wspierać innych entuzjastów bodybouldingu, fitnessu, sportu, kulturystyki w zakresie codziennych treningów oraz wsparcia trenerów oraz dietetyków.

W jednym miejscu, w ramach jednej platformy internetowej tworzymy jedyną swojego rodzaju społeczność – łącząc profesjonalnych trenerów personalnych, dietetyków z osobami, które codziennie pracują nad rozwojem swojego ciała – nie tylko budując masę mięśniową, ale również zdrowo się odżywiając, zdrowo żyjąc i chcących poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.

To właśnie tu będziecie mogli codziennie ćwiczyć według udostępnianych przez profesjonalnych trenerów personalnych planów treningowych, dzielić się Waszym wysiłkiem, motywacjami, sukcesami. Możecie również skorzystać z porad specjalistów – dietetyków oraz trenerów personalnych, którzy będą czuwali nad Waszym rozwojem i realizacją założonych celów.

Możecie również wymienić swoje spostrzeżenia i uwagi z innymi użytkownikami platformy, za pośrednictwem naszego portalu społecznościowego.

Każdego dnia specjaliści tej dziedziny będą proponowali Wam kolejne plany treningowe związane z rozwojem Waszego ciała i czuwali nad ich realizacją.

Wasz codzienny trening z platformą Gladiator będą wspierały takie działania:

  • dzielenie się wrażeniami z treningów poprzez własne konto użytkownika,
  • dostęp do jedynej w Polsce platformy społecznościowej dla osób ćwiczących,
  • dostęp do codziennych informacji z dziedziny bodybouldingu, fitness, sportu, dietetyki, kulturystyki,
  • dostęp do codziennie aktualizowanych przez trenerów planów treningowych,
  • możliwość konsultacji swoich efektów z trenerami personalnymi oraz dietetykami (plany płatne),
  • możliwość wyjazdów na specjalne treningi i eventy (plany płatne),
  • możliwość zdobywania punktów, nagród, bonusów i rabatów za aktywność na platformie Gladiator,
  • dostęp do sklepu z profesjonalnymi produktami dla osób ćwiczących.

Wasze treningi, aktywność na portalu społecznościowym, filmiki, zdjęcia z treningów będą nagradzane wieloma trofeami, które przekształcą się w konkretne bonusy, które będziecie mogli wykorzystać na platformie Gladiator.

Zacznij trenować z platformą Gladiator już dziś!