Suplementy i odżywki, które znajdziecie w sklepie Gladiator to produkty najwyższej jakości, certyfikowane, przebadane i dopuszczone do sprzedaży. To produkty najwyższej jakości. Produkty sygnowane marką Gladiator to suplementy diety oraz odżywki najwyższej jakości. Nasze produkty wspomagają osiąganie Twoich zamierzeń. Wszystkie nasze suplementy i odżywki zostały opracowane przez najlepszych specjalistów żywienia w sporcie.

Produkty te przeznaczone są dla wszystkich osób, które codziennie podejmują aktywność fizyczną, niezależnie czy są to ćwiczenia wytrzymałościowe - bieganie, fitness, jazda na rowerze, pływanie, czy siłowe – jak podnoszenie ciężarów, ćwiczenia na siłowni.

Jedyny taki spalacz tłuszczu na Polskim rynku, o wyróżniającym się, kompleksowym i zbilansowanym składzie. Precyzyjnie dobrana kombinacja zawierająca naturalne składniki takie jak m.in ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z guarany, gorzkiej pomarańczy, BioPerine, Curcumina Longa, CLA, winian L-Karnityny. Ten produkt przeznaczony dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, które stawia na najwyższą jakość suplementów. 

BioPerine® zawierająca piperynę, zwiększa wchłanianie i wykorzystanie witamin, minerałów oraz ekstraktów ziołowych zawartych w naszym produkcie. Podnosi również aktywność enzymów odpowiadających za transportowanie i wykorzystanie aminokwasów. Bioperyna to również doskonały termogenik, który działa pobudzająco, zwiększa ciepłotę ciała, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz szczególnie uciążliwego cellulitu.

Certyfikowane produkty Gladiator mają za zadanie zwiększenie wydolności naszych organizmów, a także budowa tkanki mięśniowej. Nasze produkty pomogą Wam w osiągnięciu Waszych celów.

Odżywki i suplementy Gladiator pomagają w uzupełnieniu niedoborów witamin oraz składników mineralnych. Powodują, że nasza wydajność na codziennych treningach wzrasta, przyspiesza również regenerację naszych mięśni, a także wpływa na lepsze samopoczucie w czasie treningu i po nim.

Nasze produkty, co ważne, wspierają także odpowiednie funkcjonowanie układu nerwowego

W sklepie Gladiator kupicie m.in. odżywki białkowe, białkowo-węglowodanowe, węglowodanowe czy kreatynę.

Odżywki białkowe są niezwykle ważne w procesie codziennej aktywności fizycznej. Zapewniają odpowiednią ilość białka, co jest niezbędne do prawidłowego procesu budowania masy mięśniowej, a także regeneracji po intensywnym treningu.

Natomiast odżywki węglowodanowe dostarczają naszemu organizmowi odpowiednią dawkę węglowodanów, czyli energii tak bardzo potrzebie w czasie naszej, codziennej aktywności fizycznej.

Podczas dużego, codziennego wysiłku fizycznego potrzebujemy również odpowiedniej dawki witamin i składników mineralnych. Są nam niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych w organizmie, czyli chociażby do produkcji czerwonych krwinek - żelazo, witamina B6, B12, B9, odpowiednią mineralizację kośćca i tkanki łącznej - wapń, magnez, witamina D, witamina K, a także prawidłowe funkcjonowanie naszego układu nerwowego - witaminy z grupy B, magnez).

Nie zapominajmy również o potrzebnych nam nienasyconych kwasach tłuszczowych z grupy Omega 3. To właśnie one zapewniają prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Niezbędna jest również witamina C, która działa na syntezę kolagenu – budulca tkanki chrzęstnej oraz zapewnia jej odpowiednią elastyczność.