Każdy Gladiator przystępując do codziennej walki na arenie swoich słabości i celów musiał przywdziać zbroję. Wychodząc na arenę zmagań zakładali pancerze, nagolenniki, nałokietniki, hełmy – te atrybuty wojownika chroniły ich nie tylko przed ciosami przeciwnika, ale również przed ewentualnymi przypadkowymi urazami, które mogły wykluczyć ich z walki.

Dziś, przystępując do codziennych zmagań Gladiator nie musi już dźwigać ciężkiej zbroi, aczkolwiek również i nam obecnie profesjonalna odzież treningowa jest potrzebna.

Dlatego prezentujemy Wam wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju odzież dla Gladiatorów, którzy codziennie zmagają się z dużym wysiłkiem fizycznym. Linia tej odzieży to pokłosie doświadczeń najlepszych trenerów personalnych oraz osób codziennie ćwiczących i rozwijających swoje ciała.

To profesjonalna odzież specjalnie dedykowana do ćwiczeń na siłowniach oraz na świeżym powietrzu

Jesteśmy specjalistami branży bodybouldingu, fitnessu, intensywnych treningów i codziennej, dużej aktywności fizycznej. Dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Wam odpowiednią, profesjonalną odzież przeznaczoną do treningów.

Każda nasza odzież dodatkowo zawiera emblematy marki Gladiator – ubierając ją na Wasze treningi nie tylko zyskujecie komfort podczas wykonywania ćwiczeń, ale również prezentujecie przynależność do wyjątkowego i ekskluzywnego środowiska Gladiatorów w Polsce.