Każdy z nas jest Gladiatorem. Każdego dnia podejmujemy próby i wysiłki, aby osiągać nasze cele. Czas, aby ta nasza „walka” z samym sobą ze swoimi słabościami, ale też wieloma sukcesami inspirowała również innych – większą grupę Gladiatorów.

Dlatego właśnie tworzymy dla Was społeczność Gladiatorów, specjalną platformę dedykowaną właśnie Wam, codziennym Gladiatorom – od tego momentu Wasza „walka” będzie miała większy wymiar, a także przyniesie Wam wiele korzyści. Już nigdy nie będziecie sami w waszej codziennej walce sami!

Platforma Gladiator – platforma profesjonalistów

Platforma Gladiator powstała z inspiracji profesjonalistów – trenerów personalnych, dietetyków, entuzjastów zdrowego stylu życia, pracy z własnym ciałem i jego rozwojem. W jednym miejscu, w ramach jednej platformy internetowej tworzymy społeczność – łącząc profesjonalnych trenerów personalnych, dietetyków z osobami, które codziennie pracują nad rozwojem swojego ciała – nie tylko budując masę mięśniową, ale również zdrowo się odżywiając, zdrowo żyjąc i chcących poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.

To właśnie tu będziecie mogli codziennie ćwiczyć według udostępnianych przez profesjonalnych trenerów personalnych planów treningowych, dzielić się Waszym wysiłkiem, motywacjami, sukcesami. Możecie również skorzystać z porad specjalistów – dietetyków oraz trenerów personalnych, którzy będą czuwali nad Waszym rozwojem osobistym. Możecie również wymienić swoje spostrzeżenia i uwagi z innymi użytkownikami platformy - Gladiatorami. Każdego dnia specjaliści tej dziedziny będą proponowali Wam kolejne plany treningowe związane z rozwojem Waszego ciała.

Przynależność do społeczności Gladiatorów daje wiele korzyści!

Platforma Gladiator to szereg produktów i usług, a także możliwość nawiązania nowych relacji. To przede wszystkim społeczność, która nie tylko pomoże się podnieść w chwilach zwątpienia, ale będzie jednocześnie motywować, rozwijać, doradzać.

Gladiatorzy to użytkownicy platformy internetowej znajdujący się na różnym stopniu zaawansowania. Nie ważne czy masz już doświadczenie w walce ze swoim ciałem i jego ograniczeniami, czy też dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem i bodybouldingiem – na platformie Gladiator jest miejsce dla Was wszystkich.

Chcemy, aby wszystkich tu obecnych łączyła wspólna pasja, podobny lub ten sam cel, przyjaźń oraz rozwój personalny.

Dla wszystkich użytkowników dostęp do platformy internetowej Gladiator jest bezpłatny. Każdy może zarejestrować tu swoje konto użytkownika oraz korzystać bezpłatnie z zasobów Gladiatora, czyli podstawowych informacji, bezpłatnych, podstawowych planów treningowych oraz produktów znajdujących się w sklepie Gladiator.

Użytkownicy, którzy wykupią płatne subskrypcje będą mieli dostęp do ekskluzywnych informacji, materiałów multimedialnych pomagających w codziennych treningach, do określonego czasowo kontaktu on-line z trenerami personalnymi oraz dietetykami, otrzymają rabaty na zakupy w sklepie Gladiatora.

Partnerzy platformy

Z platformy Gladiator będziecie mogli korzystać w ramach trzech pakietów

W ramach platformy Gladiator funkcjonują trzy pakiety, z których możecie korzystać według Waszego upodobania.

99PLN

miesięcznie

Gold

Pakiet daje Wam dostęp do wszystkich planów treningowych oraz umożliwia ułożenia indywidualnych planów treningowych przez trenerów personalnych specjalnie dla Was, dostęp do sklepu Gladiatora ze specjalnymi rabatami na zakupy, nieograniczony dostęp do konsultacji on-line z trenerami personalnymi oraz dietetykami, dostęp do wszystkich treści premium (informacje, porady, multimedia, dostęp do serwisu społecznościowego z lepszą ekspozycją Waszego profilu oraz specjalnym oznaczeniem, udział w organizowanych treningach i eventach, udział w programie lojalnościowym – w którym zebrane punkty będą mnożone razy dwa.

0PLN

miesięcznie

Basic

Pakiet bezpłatny umożliwia Wam dostęp do podstawowych informacji, podstawowych planów treningowych, zasobów sklepu oraz do portalu społecznościowego Gladiatorów.

29PLN

miesięcznie

Standard

Pakiet umożliwi Wam dostęp do wszystkich planów treningowych, do treści premium (informacje, multimedia), do sklepu wraz z rabatami na zakupy, do platformy społecznościowej ze specjalnym oznaczeniem Waszego konta, do konsultacji on-line z trenerami personalnymi oraz dietetykami (w ramach przydzielonego czasu) oraz do atrakcyjnego programu lojalnościowego Gladiatora (zdobyte punkty możecie wymieniać na nagrody i rabaty w sklepie).

W przypadku dużej aktywności użytkowników platformy Gladiator (zebrane odznaki) na portalu społecznościowym serwisu, administratorzy mają prawo przyznać takiej osobie bezpłatnie dostęp do pakietu płatnego standard lub gold. Jeśli będziesz prezentował na naszym portalu społecznościowym swoją codzienną aktywność, swoje zaangażowanie, uzyskiwane efekty – będziemy Ciebie premiowali kolejnymi bonusami!

Gladiator to również portal społecznościowy

Każdy z Was może bezpłatnie korzystać z kanału społecznościowego Gladiatorów na platformie, gdzie nie tylko będziecie mogli dzielić się z innymi użytkownikami platformy swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, zdjęciami i filmikami, ale również nawiążecie nowe znajomości czy też wzbogacicie swoją wiedzę w tej dziedzinie.

To także forma własnego „elektronicznego dziennika” – bloga rozwoju osobistego, w którym będzie mógł prowadzić zapis swoich postępów oraz wprowadzić swoje dane (waga, wzrost, obwody mięśni itp.). Te dane będą również potrzebne w ramach ewentualnych konsultacji z trenerami personalnymi i dietetykami, którzy będą mogli zapoznać się z nimi w szybki sposób.

Bez względu na to, jaka jest Wasza motywacja do codziennej walki – czy chodzi o zdrowie, rehabilitację lub po prostu chcecie lepiej wyglądać – każdy z Was może osiągnąć założone cele dzięki platformie internetowej Gladiator i jej zasobów.

Zostań Gladiatorem już dziś i zmień swoje życie ze wsparciem sfory Gladiatorów!