Społeczność Sfory Gladiatorów to wyjątkowe miejsce w internecie. Dołączasz do społeczności osób, które podobnie jak Ty, codziennie toczą walkę ze swoimi słabościami, zniechęceniem oraz odnoszą sukcesy – mniejsze lub większe w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Platforma Gladiator służy Tobie wszechstronną pomocą. To wyjątkowe grono ludzi, którzy są zainteresowani swoim rozwojem.

Portal społecznościowy na platformie internetowej Gladiator gromadzi wszystkich wojowników, którzy mogą tu nie tylko podzielić się informacjami o swoich treningach, osiąganymi efektami, ale również zobaczyć rezultaty osiągane przez innych Gladiatorów, porozmawiać z nimi, skomentować ich informacji oraz zamieszczać zdjęcia oraz filmiki z Twoich treningów.

  • Portal społecznościowy na portalu Gladiator jest opcją bezpłatną dla każdego użytkownika platformy Gladiator. Możesz założyć tu swoje konto i dzielić się informacjami z innymi osobami codziennie trenującymi. Będziecie mieli możliwość dodawania własnych zdjęć i filmików z treningów, zamieszczanie informacji o swoich treningach, osiąganych efektach, wymiany doświadczeń, poznania osób o podobnych celach życiowych.
  • To także forma własnego „elektronicznego dziennika” – bloga rozwoju osobistego, w którym będzie mógł prowadzić zapis swoich postępów oraz wprowadzić swoje dane (waga, wzrost, obwody mięśni itp.). Te dane będą również potrzebne w ramach ewentualnych konsultacji z trenerami personalnymi i dietetykami, którzy będą mogli zapoznać się z nimi w szybki sposób.
  • Waszą aktywność na portalu społecznościowym Gladiator będziemy nagradzali odznakami. Będziecie mieli z tego wymierne korzyści. W przypadku dużej aktywności użytkowników platformy Gladiator (zebrane odznaki), administratorzy mają prawo przyznać takiej osobie bezpłatnie dostęp do pakietów płatnych: standard lub gold na portalu Gladiator. Warto być aktywnym! Jeśli będziesz prezentował na naszym portalu społecznościowym swoją codzienną aktywność, swoje zaangażowanie, uzyskiwane efekty – będziemy Ciebie premiowali kolejnymi bonusami!
  • Społeczność Gladiatorów łączy również trenerów personalnych oraz dietetyków z użytkownikami platformy Gladiator. To wyjątkowa okazja, aby w jednej przestrzeni w internecie spotkać profesjonalistów w tej dziedzinie – osoby, które podobnie jak Wy żyją aktywnie, uwielbiają wysiłek fizyczny, intensywnie trenują i rozwijają swoje ciało.

W ramach pakietów płatnych masz możliwość uczestniczenia również w realnych treningach i eventach organizowanych przez profesjonalnych trenerów personalnych oraz dietetyków.

Trenerzy personalni oraz dietetycy mają możliwość nie tylko udzielania porad użytkownikom platformy Gladiator, ale również promowania tu swojej działalności oraz pozyskiwaniu nowych klientów. To po prostu się opłaca – możecie rozwinąć tu swoją aktywność biznesową w oparciu o platformę Gladiator.

Gladiatorzy, będący użytkownikami naszej platformy mają dostęp nie tylko do profesjonalnych planów treningowych, potrzebnych informacji – w tym ekskluzywnych materiałów w formie tekstowych i multimedialnych, ale również do sklepu z profesjonalnymi produktami marki Gladiator oraz specjalistyczną odzieżą treningową.

Bez względu na to, jaka jest Wasza motywacja do codziennej walki – czy chodzi o zdrowie, rehabilitację lub po prostu chcecie lepiej wyglądać – każdy z Was może osiągnąć założone cele dzięki platformie internetowej Gladiator i jej zasobów.

Nasi obecni Gladiatorzy

Zobacz naszych Gladiatorów, którzy będą Wam chcieli przekazać niezbędną wiedzę i swoje przez lata zdobyte doświadczenie.