Dostęp do platformy Gladiator

Dla wszystkich użytkowników dostęp do platformy internetowej Gladiator jest bezpłatny. Każdy może zarejestrować tu swoje konto użytkownika oraz korzystać bezpłatnie z zasobów Gladiatora, czyli podstawowych informacji, podstawowych, darmowych planów treningowych, portalu społecznościowego Gladiator oraz produktów znajdujących się w sklepie Gladiator.

Natomiast użytkownicy, którzy skorzystają z płatnych subskrypcji będą mieli dostęp do ekskluzywnych informacji, materiałów multimedialnych pomagających w codziennych treningach, do określonego czasowo kontaktu on-line z trenerami personalnymi oraz dietetykami, otrzymają również atrakcyjne rabaty na zakupy w sklepie Gladiatora.

Z platformy Gladiator możecie korzystać w ramach trzech pakietów.

W ramach platformy Gladiator funkcjonują trzy pakiety, z których możecie korzystać według Waszego upodobania.

Pakiet bezpłatny (basic) umożliwia Wam dostęp do podstawowych informacji, podstawowych planów treningowych, zasobów sklepu oraz do portalu społecznościowego Gladiatorów.

Pakiet płatny (standard) umożliwi Wam dostęp do wszystkich planów treningowych, do treści premium (informacje, multimedia), do sklepu wraz z rabatami na zakupy, do platformy społecznościowej ze specjalnym oznaczeniem Waszego konta, do konsultacji on-line z trenerami personalnymi oraz dietetykami (w ramach przydzielonego czasu) oraz do atrakcyjnego programu lojalnościowego Gladiatora (zdobyte punkty możecie wymieniać na nagrody i rabaty w sklepie).

Pakiet płatny (gold) – daje Wam dostęp do wszystkich planów treningowych oraz umożliwia ułożenia indywidualnych planów treningowych przez trenerów personalnych specjalnie dla Was, dostęp do sklepu Gladiatora ze specjalnymi rabatami na zakupy, nieograniczony dostęp do konsultacji on-line z trenerami personalnymi oraz dietetykami, dostęp do wszystkich treści premium (informacje, porady, multimedia, dostęp do serwisu społecznościowego z lepszą ekspozycją Waszego profilu oraz specjalnym oznaczeniem, udział w organizowanych treningach i eventach, udział w programie lojalnościowym – w którym zebrane punkty będą mnożone razy dwa.

Możecie z tych planów płynnie korzystać, przechodząc z jednego do drugiego – jeśli będziecie mieli taką potrzebę.

Jeśli jednak chcecie korzystać z opcji bezpłatnej – nie ma problemu, macie cały czas dostęp do podstawowych opcji platformy Gladiator, czyli codziennych planów treningowych, naszego portalu społecznościowego, sklepu oraz codziennych informacji, porad i wskazówek.

Nagradzamy aktywnych Gladiatorów!

Jeżeli będziecie aktywni na naszym portalu społecznościowym, codziennie będziecie dzielili się z innymi użytkownikami Waszymi treningami, osiągnięciami, przemyśleniami – czy to w formie pisemnej informacji, zdjęć lub filmików – będziemy Was nagradzali bonusami i nagrodami – możliwy jest również darmowy dostęp do płatnych pakietów platformy Gladiator dla aktywnych użytkowników.