Każdy z nas potrzebuje przynależności do społeczności. Nikt nie powinien być samotnym Gladiatorem. W grupie łatwiej walczyć, mobilizować się do codziennego wysiłku, podnosić z chwilowych słabości i pochwalić się swoimi sukcesami posiadając wsparcie podobnych do Ciebie wojowników.

Dlatego tworzymy społeczność Gladiatorów - wyjątkowe miejsce w internecie dla tych osób, które podobnie jak Ty, codziennie toczą walkę w dążeniu do wyznaczonych celów. Platforma Gladiator to wyjątkowe grono ludzi, którzy są zainteresowani swoim rozwojem.

Do integracji społeczności Gladiatorów oddajemy niezwykły i jedyny w Polsce portal społecznościowy dla wszystkich wojowników, którzy mogą tu nie tylko podzielić się informacjami o swoich treningach, osiąganymi efektami, ale również codziennie obserwować i komentować rezultaty osiągane przez innych Gladiatorów. Możecie tu wymienić doświadczenia, skomentować informacje innych oraz zamieszczać własne zdjęcia oraz filmiki z treningów. Portal społecznościowy na portalu Gladiator jest opcją bezpłatną dla każdego użytkownika platformy Gladiator.

Znajdziecie tu również „elektroniczny dziennika” – Wasz własny blog rozwoju osobistego, w którym będzie mogli prowadzić zapis swoich postępów oraz wprowadzić swoje dane (waga, wzrost, obwody mięśni itp.). Te dane będą potrzebne w ramach ewentualnych konsultacji z trenerami personalnymi i dietetykami, którzy będą mogli zapoznać się z nimi w szybki sposób.

Wasza aktywność na portalu społecznościowym Gladiator będzie nagradzana specjalnymi odznakami, które przełożą się na wymierne korzyści. W przypadku dużej aktywności (zebrane odznaki), administratorzy mają prawo przyznać takiej osobie bezpłatnie dostęp do pakietów płatnych: standard lub gold na portalu Gladiator.

Warto być aktywnym w społeczności Gladiator!

Jeśli będziesz prezentował w naszej społeczności swoją codzienną aktywność, swoje zaangażowanie, uzyskiwane efekty – będziemy Ciebie premiowali kolejnymi bonusami!

Społeczność Gladiatorów łączy również trenerów personalnych oraz dietetyków z użytkownikami platformy Gladiator. Możecie korzystać, w ramach płatnych pakietów, z ich wiedzy, doświadczenia i porad. Pakiety płatne w naszej społeczności dają również możliwość uczestniczenia w realnych treningach i eventach organizowanych przez profesjonalnych trenerów personalnych oraz dietetyków.

Trenerzy personalni oraz dietetycy mają możliwość, w ramach społeczności Gladiator, nie tylko udzielania porad użytkownikom platformy, ale również promowania tu swojej działalności oraz pozyskiwania nowych klientów. To po prostu się opłaca – możecie rozwinąć tu swoją aktywność biznesową w oparciu o platformę Gladiator.

Bez względu na to, jaka jest Wasza motywacja do codziennej walki – czy chodzi o zdrowie, rehabilitację lub po prostu chcecie lepiej wyglądać – każdy z Was może osiągnąć założone cele dzięki społeczności platformy Gladiator.