Pracujemy nad profesjonalną linią suplementów i odżywek
20 Lut

Pracujemy nad profesjonalną linią suplementów i odżywek

Specjaliści platformy Gladiator intensywnie pracują nad wprowadzeniem na rynek suplementów diety oraz odżywek najwyższej jakości. Nasze produkty będą wspierały realizację Twoich planów. Wszystkie nasze suplementy i odżywki sygnowane marką Gladiator zostaną opracowane przez najlepszych specjalistów żywienia w sporcie.

Pracujemy obecnie usilnie nad linią suplementów i odżywek sygnowanych marką Gladiator. Będą to produkty najwyższej jakości, opracowane przez naszych specjalistów, przebadanych medycznie oraz posiadających wymagane certyfikaty dopuszczenia do sprzedaży w Polsce. Możemy z całą odpowiedzialnością zapewnić, że będą to najlepsze dostępne na rynku tego typu produkty.

Jedyny taki spalacz tłuszczu na Polskim rynku, o wyróżniającym się, kompleksowym i zbilansowanym składzie. Precyzyjnie dobrana kombinacja zawierająca naturalne składniki takie jak m.in ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z guarany, gorzkiej pomarańczy, BioPerine, Curcumina Longa, CLA, winian L-Karnityny. Ten produkt przeznaczony dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, które stawia na najwyższą jakość suplementów - tak opiniują nasz produkt pierwsi testerzy!

Suplementy marki Gladiator przeznaczone będą dla wszystkich osób, które codziennie podejmują aktywność fizyczną, niezależnie czy są to ćwiczenia wytrzymałościowe - bieganie, fitness, jazda na rowerze, pływanie, czy siłowe – jak podnoszenie ciężarów, ćwiczenia na siłowni.

Certyfikowane produkty Gladiator mają za zadanie zwiększenie wydolności naszych organizmów, a także budowa tkanki mięśniowej. Nasze produkty pomogą Wam w osiągnięciu Waszych celów.

Odżywki i suplementy marki Gladiator pomogą w uzupełnieniu niedoborów witamin oraz składników mineralnych. Powodują, że nasza wydajność na codziennych treningach wzrasta, przyspiesza również regenerację naszych mięśni, a także wpływa na lepsze samopoczucie w czasie treningu i po nim.

Już wkrótce w sklepie Gladiator kupicie m.in. odżywki białkowe, białkowo-węglowodanowe, węglowodanowe czy kreatynę.

Kolejne informacje w tej sprawie już wkrótce.