Kontakt z nami

Cieszymy się, że tu dotarłeś. Twoja ciekawość może zostać zaspokojona.

Napisz do nas i zadaj konkretne pytania lub przekaż rzeczowe sugestie. Aktualnie przeglądasz stronę internetową, która w najbliższym czasie będzie się przeobrażać w nowy i niespotykany w tej branży multiportal z połączeniem wielu usług w branży Gym & Fitness.

Platforma Gladiator Group tworzona jest przez ludzi z pasją dla ludzi z... pasją, którzy chcą się rozwijać i zmienić swoje aktualne życie. Zapraszamy do kontaktu lub dołączenia do naszego przedsięwzięcia.

Board Assistant

Monika Laszczkowska

+48 513 575 706

biuro@gladiatorgroup.pl

Masz pytania ?

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas

Klauzula informacyjna (RODO)

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gladiator Academy Group Sp. z o.o. ul. Legionów 40, 80-441 Gdańsk
  • Kontakt z Administratorem Danych Osobowych info@gladiatorgroup.pl.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach wykonania usługi na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody.
  • Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością skontaktowania się z Państwem w celu wykonania usługi. Jednocześnie zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu telefonicznego lub e-mail dotyczącego ustalenia wykonania usługi.