Platforma Gladiator opracowuje specjalistyczną odzież treningową

Platforma Gladiator opracowuje specjalistyczną odzież treningową
17 Lut

Specjaliści platformy Gladiator Group do intensywnych treningów fizycznych podchodzą całościowo, kompleksowo. Nie chcemy dostarczać Wam tylko profesjonalnych planów treningowych, informacji, porad czy suplementów diety. Intensywnie pracujemy także nad opracowaniem specjalnej linii odzieży treningowej.

Nie tylko będzie pomagała Wam w codziennych treningach, ale również będzie prezentowała Waszą przynależność do prestiżowej społeczności Gladiatorów.

Każdy Gladiator przystępując do codziennej walki na arenie swoich słabości i celów musiał przywdziać zbroję. Wychodząc na arenę zmagań zakładali pancerze, nagolenniki, nałokietniki, hełmy – te atrybuty wojownika chroniły ich nie tylko przed ciosami przeciwnika, ale również przed ewentualnymi przypadkowymi urazami, które mogły wykluczyć ich z walki.

Dziś, przystępując do codziennych zmagań Gladiator nie musi już dźwigać ciężkiej zbroi, aczkolwiek również i nam obecnie profesjonalna odzież treningowa jest potrzebna.

Dlatego pracujemy nad wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju linią odzieży dla Gladiatorów, którzy codziennie zmagają się z dużym wysiłkiem fizycznym. Linia tej odzieży to pokłosie doświadczeń najlepszych trenerów personalnych oraz osób codziennie ćwiczących i rozwijających swoje ciała.

To profesjonalna odzież specjalnie dedykowana do ćwiczeń na siłowniach, klubach fitness oraz na świeżym powietrzu. Jej atrakcyjny wygląd i krój powodują, że możecie z powodzeniem założyć ją również na wyjście na spacer, do miasta czy na spotkanie z dobrymi znajomymi.

Nasza odzież przygotowywana jest bez żadnych kompromisu - projektowane są gustowne formy wzbogacone stylowymi zdobieniami z materiałów najwyższej jakości oraz eksponują logo Gladiatora.

Odzież sygnowana marką Gladiator wykonana jest z najlepszych materiałów przeznaczonych właśnie do intensywnych treningów.

Jesteśmy specjalistami branży bodybouldingu, fitnessu, intensywnych treningów i codziennej, dużej aktywności fizycznej. Dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Wam odpowiednią, profesjonalną odzież przeznaczoną do najcięższych treningów.

Każda nasza odzież dodatkowo zawiera emblematy marki Gladiator – ubierając ją na Wasze treningi nie tylko zyskujecie komfort podczas wykonywania ćwiczeń, ale również prezentujecie przynależność do wyjątkowego i ekskluzywnego środowiska Gladiatorów w Polsce.